Протокол № 1 засідання конкурсної комісії

ПРОТОКОЛ №1

засідання конкурсної комісії  Чуднівської міської ради

05.02.2018 року                                                                                                                 10.00

Присутні

Голова  комісії:      Дячук  В.М.

Заступник:               Тарасюк Т.А.

Секретар  комісії:  Вербельчук Г.С.

Члени комісії:        Притула  В.З.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного реєстратора речових прав на нерухоме майно Чуднівської  міської ради.

І. СЛУХАЛИ:

Голову конкурсної комісії Дячука В.М., який проінформував, що згідно розпорядження Чуднівського міського голови від 02.01.2018 року  № 1-к оголошено проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного реєстратора речових прав на нерухоме майно Чуднівської  міської ради.

Вимоги до посади і оголошення про проведення конкурсу опубліковано в газеті «Чуднівська фортеця» від 05.01.2018  № 1 та на офіційному веб-сайті Чуднівської міської ради.

Для участі в конкурсі заяву з необхідними документами подав 1  кандидат Заболотна Наталія Володимирівна, який допущений до участі в конкурсі.

Голова комісії ознайомив кандидата на заміщення вакантної посади  державного реєстратора речових прав на нерухоме майно Чуднівської  міської ради  з порядком проведення іспиту.

Письмовий іспит кандидат Заболотна Наталія Володимирівна склала з наступним  результатом

Заболотна Н.В.                                білет        № 10                  оцінка        24

ІІ. СЛУХАЛИ:

Голову конкурсної комісії, який повідомив членів конкурсної комісії та претендента на заміщення вакантної посади про результати іспиту. За результатами ознайомлення з відповідями кандидат Заболотна Н.В. успішно склав іспит, надавши повні, обґрунтовані відповіді, які свідчать  про знання законодавства і вміння застосовувати їх на практиці.

На підставі розгляду поданих документів, результату іспиту

конкурсна комісія ВИРІШИЛА:

1. Вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади державного реєстратора речових прав на нерухоме майно Чуднівської  міської ради  Заболотну Наталію Володимирівну та рекомендувати Чуднівському міському голові призначити її на відповідну посаду.

ГОЛОСУВАЛИ:

„За”  -                  4

„Проти”     -        0

Заяв та скарг у конкурсну комісію не поступало.

Голова  комісії:            підпис існує        В.М.Дячук

Заступник:                    підпис існує        Т.А.Тарасюк