Вітання Народного Депутата України до дня працівників сільського господарства

Дата: 14.11.2018 10:22

Дорогі мої земляки, мої славні селяни!

Радий вітати вас із вашим професійним святом – Днем працівників сільського господарства і бажати вам добра, здоров’я, благополуччя, спокою у ваших домівках.

Сам Бог велів у таку гарну передзимну пору, коли з ланів зібрано останній урожай і коли поля готуються до спочинку під м’якою сніговою ковдрою, святкувати день працівників сільського господарства. День людей, чиї натруджені руки, чиї чисті і добрі помисли все життя віддані єдиній справі – вирощуванню хліба.

Низькій уклін і глибока подяка невтомним хліборобам, механізаторам, тваринника та організаторам агропромислового виробництва за важку та надзвичайно важливу працю. Адже саме від результатів вашої діяльності і найбільшою мірою залежить добробут наших громадян і процвітання України.

Тож хай рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, втілюються у життя задуми, плани та сподівання. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть  у щасті, благополуччі, при доброму здоров’ї та сімейному затишку!

З повагою,

Народний депутат України                                   Віктор Развадовський