Вітання міського голови до Дня працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства! Дорогі ветерани!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом!

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Нам відомо, як нелегко працювати на землі. І сьогодні, незважаючи ні на що завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню маємо сьогодні в кожній оселі на столі хліб та до хліба.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї! Зі святом!

Іван Розводовський, міський голова Чуднова