Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

25 травня 2018 року

про оприлюднення проекту регуляторного акта

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Чуднівської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальної громади міста та пропорції її розподілу» (далі – Проект) та аналіз регуляторного впливу даного акту.

Проект розроблений з метою найбільш ефективного та раціонального використовування майна спільної власності територіальної громади міста та належного його утримування.

Проекти та аналізи регуляторного впливу будуть оприлюднені в мережі Інтернет на офіційній web-сторінці Чуднівської міської ради у розділі «Регуляторні акти».

Зауваження та пропозиції до проекту рішення  приймаються  Чуднівською міською радою у письмовій формі протягом місяця з дня його оприлюднення за адресою: 13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 146 (телефон 2-17-81).