Про затвердження результатів жеребкування щодо визначення номерів місцевих організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені

Перші вибори депутатів сільських, селищних, місцевих рад об’єднаних

територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів
23 грудня 2018 року
Чуднівська  міська  виборча комісія
Житомирської області

Постанова №15

"04"  грудня 2018 року                                                                                                                                                 м. Чуднів

Час:15.30

Відповідно до частини сьомої статті 74 Закону України « Про місцеві вибори» назви місцевих організацій партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані відповідною міською виборчою комісією в багатомандатному виборчому окрузі, розміщуються у виборчому бюлетені в порядку черговості, визначеної шляхом жеребкування.

Жеребкування проведено 04.12.2018 року на засіданні Чуднівської міської виборчої комісії за участю представників місцевих організацій партій у відповідності з Порядком проведення жеребкування щодо визначення номерів місцевих організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені  з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах рад для голосування в багатомандатному виборчому окрузі, затвердженого Постановою від 10.08.2015 року за №164.

Враховуючи викладене Чуднівська міська виборча комісія

П О С Т А НО В Л Я Є :

1. Затвердити результати жеребкування щодо визначення номерів місцевих організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів Чуднівської міської ради для голосування в багатомандатному виборчому окрузі згідно з додатком 1.
  2. Цю постанову оприлюднити на інформаційному веб-сайті Чуднівської міської ради « Вибори 2018», через  газету «Чуднівська фортеця», інформаційному стенді Чуднівської міської виборчої комісії.

Голова Чуднівської міської виборчої комісії                                                       Лисак В, Б,

Додаток № 1 до

Постанови №15 від 4 грудня 2018 року

СПИСОК
місцевих організацій політичних партій відповідно до визначених жеребкуванням номерів, за якими їх назви розміщуються у виборчому бюлетені з виборів депутатів
Чуднівської міської ради Чуднівського району Житомирської області
для голосування в багатомандатному виборчому окрузі

Номер місцевої організації політичної партії, за яким її назва розміщується у виборчому бюлетені з виборів депутатів ради для голосування в багатомандатному виборчому окрузі

Назва місцевої організації політичної партії

1’

Чуднівська районна організація Народного Руху України

2

Чуднівська районна організація Політичної партії

« Народний фронт»

3

Чуднівська районна організація Партії «Блок Петра Порошенка « Солідарність»

4

Чуднівська районна організація   «Громадянська позиція»

5

Чуднівська районна організація Політичної партії « Розумна Сила»

6

Чуднівська районна організація Всеукраїнського об’єднання

« Батьківщина»

7

Чуднівська районна партійна організації ВО « Свобода»

8

Територіальна організація Політичної партії « Опозиційний Блок» Чуднівського району

9

Чуднівська районна організація Аграрної партії України

10

Чуднівська районна організація Політична Партія «Українське Об’єднання Патріотів – Укроп»

11

Чуднівська районна організація « Радикальної Партії Олега Ляшка»

12

Чуднівська районна організація Народна Партія

Секретар міської виборчої комісії                                                   Годована Л.Є.