Програма соціального, економічного та культурного розвитку міста Чуднів на 2018 рік.

Програма соціального, економічного та культурного розвитку м.Чуднів на 2018 рік  (далі - Програма) розроблена відповідно до вимог   Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про державні цільові програми».

Відповідно до оцінки тенденцій соціально-економічного розвитку міста Чуднів та наявних проблем у Програмі визначено цілі, завдання соціальної й економічної  політики міста на 2018 рік.

Заходи Програми  фінансуються за рахунок коштів бюджету м.Чуднів, субвенцій з  районного, обласного та державного бюджету, коштів підприємств  та інвесторів.

Основною метою розвитку територіальної громади у 2018 році є стабільне економічне зростання, посилення економічної активності, сприяння розвитку підприємництва, підвищення добробуту жителів міста, розв*язання проблемних соціальних питань.

У процесі виконання Програма  може  уточнюватись. Зміни та доповнення до Програми затверджуються Чуднівською міською радою.

Завантажити повну версію програми