Рахунок для внесення грошової застави

Чуднівська міська виборча комісія по перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів повідомляє про відкриття рахунку для внесення грошової застави для кандидатів на посаду міського голови Чуднівської ОТГ та кандидатів у депутати міської ради по місцевих виборах 23 грудня 2018 року.

Отримувач:

Чуднівська міська виборча комісія Чуднівського району Житомирської області.

Код ЄДФПОУ: 33984953, ГУДКСУ у Житомирській області МФО811039 Розрахунковий рахунок: 37321005907620

Призначення платежу (для кандидатів на посаду міського голови): грошова застава кандидати (П.І.Б.) на посаду міського голови Чуднівської ОТГ на місцевих виборах 23 грудня 2018 року.

Призначення платежу: для виборчих списків кандидатів у депутати Чуднівської міської ради, висунутих у багатомандатних виборчих округах на перших місцевих виборах 23 грудня 2018 року.