Чуднівська міська рада
Чуднівський район, Житомирська область

Розпорядження про скликання сесії

 

24.09.18

    У К Р А Ї Н А

Ч У Д Н І В С Ь К А  М І СЬ К А    Р А Д А

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Чуднівського   міського  голови

 


 

від   24 вересня   2018 року    №72

 

 

Про  скликання   чергової 18-ї   сесії 

Чуднівської  міської   ради сьомого  скликання

 

 

Відповідно  до   ст.46 Закону України  «Про  місцеве   самоврядування    в  Україні»,  скликати   чергову   вісімнаднадцяту    сесію    Чуднівської    міської   ради  сьомого  скликання       9 жовтня   2018 року  о 9 годині, яку провести   у залі засідань  міської ради.

           

          На   сесії    розглянути    питання:

 1. Про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року.
 2. Про внесення змін до міського бюджету  на  2018 рік.
 3. Про затвердження  розпоряджень   міського голови.
 4. Про передачу майна комунальної власності міської ради.

Доповідач: Тарасюк Т.А. заступник міського голови з питань планування,    бухгалтерського обліку та звітності, головний  бухгалтер

       Земельні питання:

 1. Про надання дозволу громадянам  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі їх у власність .
 2. Про надання  дозволу на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в оренду з правом викупу Супруненку М.М.
 3. Про   затвердження  технічної документації із землеустрою   щодо встановлення меж  земельної  ділянки в натур і(на місцевості)  та передачу її  у власність  Заїчику  Б.Л.
 4. Про   затвердження  технічної документації із землеустрою   щодо встановлення меж  земельних ділянок  в натурі (на місцевості) та передачу їх  у власність  Лиманцю Р.П.
 5. Про   затвердження  технічної документації із землеустрою   щодо встановлення меж  земельних ділянок  в натурі (на місцевості) та передачу їх  у власність  Ковальчуку І.В.
 6. Про   затвердження  технічної документації із землеустрою   щодо встановлення меж  земельної  ділянки  в натурі для будівництва та обслуговування будівель  громадських  та релігійних організацій  парафії Знайдення Хреста Господнього  Римо-Католицької церкви в Україні.
 7. Про   затвердження  проекту   землеустрою   щодо відведення   земельної ділянки   в натурі (на місцевості) та передачу її у власність  Катюсі Л.М.

Доповідач: Дерманська В.Л.- спеціаліст з питань землеустрою

       12. Різне.

     

 

Міський   голова                                                                          І.Й.Розводовський.