Розпорядження про скликання сесії

Чуднівського   міського  голови

від   24 вересня   2018 року    №72

Про  скликання   чергової 18-ї   сесії

Чуднівської  міської   ради сьомого  скликання

Відповідно  до   ст.46 Закону України  «Про  місцеве   самоврядування    в  Україні»,  скликати   чергову   вісімнаднадцяту    сесію    Чуднівської    міської   ради  сьомого  скликання       9 жовтня   2018 року  о 9 годині, яку провести   у залі засідань  міської ради.

На   сесії    розглянути    питання:

1. Про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року.
  2. Про внесення змін до міського бюджету  на  2018 рік.
  3. Про затвердження  розпоряджень   міського голови.
  4. Про передачу майна комунальної власності міської ради.

Доповідач: Тарасюк Т.А. заступник міського голови з питань планування,    бухгалтерського обліку та звітності, головний  бухгалтер

Земельні питання:

1. Про надання дозволу громадянам  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі їх у власність .
  2. Про надання  дозволу на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в оренду з правом викупу Супруненку М.М.
  3. Про   затвердження  технічної документації із землеустрою   щодо встановлення меж  земельної  ділянки в натур і(на місцевості)  та передачу її  у власність  Заїчику  Б.Л.
  4. Про   затвердження  технічної документації із землеустрою   щодо встановлення меж  земельних ділянок  в натурі (на місцевості) та передачу їх  у власність  Лиманцю Р.П.
  5. Про   затвердження  технічної документації із землеустрою   щодо встановлення меж  земельних ділянок  в натурі (на місцевості) та передачу їх  у власність  Ковальчуку І.В.
  6. Про   затвердження  технічної документації із землеустрою   щодо встановлення меж  земельної  ділянки  в натурі для будівництва та обслуговування будівель  громадських  та релігійних організацій  парафії Знайдення Хреста Господнього  Римо-Католицької церкви в Україні.
  7. Про   затвердження  проекту   землеустрою   щодо відведення   земельної ділянки   в натурі (на місцевості) та передачу її у власність  Катюсі Л.М.

Доповідач: Дерманська В.Л.- спеціаліст з питань землеустрою

12. Різне.

Міський   голова                                                                          І.Й.Розводовський.