Оприлюднено 17.05.2019 року

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

до проекту рішення виконавчого комітету

Чуднівської міської ради

«Про організацію та проведення конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення конкурсного комітету»

І. Визначення та аналіз проблеми, яку передбачається розв’язати

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (далі - Порядок) виконавчим комітетом Чуднівської міської ради  розроблено проект «Про організацію та проведення  конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення конкурсного комітету

Згідно зі статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» визначення робочого органу здійснюється виключно на конкурсних засадах.

Порядком передбачено, що умови конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу із перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі міської ради (далі – конкурс з перевезення пасажирів), має затверджувати організатор перевезень (Чуднівська міська рада).

Враховуючи, що відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» на робочий орган покладаються функції з підготовки: матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі міської ради, проектів договорів з переможцями конкурсу з перевезення пасажирів, паспортів автобусних маршрутів; аналізу одержаних від перевізників-претендентів конкурсних пропозицій та їх оцінки, з огляду на те, що така робота потребує фахівців, керуючись пунктом 14 Порядку, залучаючи робочий орган, організатор забезпечує належний рівень підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів.

Дане питання справляє вплив на:

Групи (підгрупи)

Так

Ні

Громадяни

Держава

Суб’єкти господарювання

-

у  тому  числі  суб’єкти  малого підприємництва*

-

Завантажити документ:https://rada.info/upload/users_files/04344952/99adb564de7a1fe2c698b48a2807296d.doc