Житомирська область

КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у Чуднівській міській раді на 2019 – 2021 роки

Комплексна Програма протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у Чуднівській міській раді на 2019 – 2021 роки розроблена з метою забезпечення протидії злочинності, досягнення зниження темпів її росту на основі чітко вказаних пріоритетів, часткового збільшених сил держави і громадськості, вдосконалення діяльності правоохоронних  органів місцевого самоврядування, громадськості по попередженню і розкриттю злочинів.

завантажити програму:https://rada.info/upload/users_files/04344952/911078e9a4f61af33bbac9f645c2b000.docx