Оголошення про конкурс на право оренди

24.05.2019

Оголошення про конкурс на право оренди

Робоча група міської ради з питань використання майна оголошує конкурс на право оренди:

1. Однієї кімнати в приміщенні центральної міськоїбібіліотеки, розташованої за адресою м.Чуднів, вул. Соборна, 4 загальною площею 13,4 кв.м. Цільове призначення - для розміщення офісу.

Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати, найкращі умови експлуатації.

Переможці конкурсу відшкодовують витрати орендодавцю, пов’язані з проведенням незалежної оцінки об’єктів оренди та її рецензування.

Прийняття документів на конкурс здійснюються протягом десяти календарних днів з дня публікації оголошення.

Ознайомлення з умовами конкурсу та відомості про об’єкт оренди за адресою: м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 146, відділ економічного розвитку та комунальної власності міської ради, а також за телефонами (04139)2-13-81, 0963075132.