Конкурс

Чуднівська міська рада оголошує конкурс з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення конкурсного комітету з визначення перевізників для роботи на міських, приміських автобусних маршрутах загального користування, що  проходять в межах території Чуднівської міської об’єднаної територіальної громади.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які мають:

кваліфікованих фахівців у галузі автомобільного транспорту;

досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень;

необхідне власне або орендоване обладнання і програмне забезпечення для підготовки матеріалів та проведення засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників;

власне або орендоване приміщення для організації роботи (виконання функцій) робочого органу.

Конкурс відбудеться 22 липня 2019 року, початок- о 10.00 за адресою: м. Чуднів, вул. Героїв Майдану 146, зал Чуднівської міської ради.

Документи на участь у конкурсі приймаються щодня (крім вихідних), з 8.00 до 17.00 за адресою: м.Чуднів, вул.Героїв Майдану, 146, відділ економічного розвитку та комунальної власності міської ради,  до 18липня  2019 року включно.

Заяву на участь у конкурсі та роз’яснення щодо оформлення документів для участі у конкурсі можна отримати щодня, з 8.00 до 17.00 за адресою: м.Чуднів, вул.Героїв Майдану, 146, відділ економічного розвиткута комунальної власності, тел.0963075132.