Чуднівська міська рада оголошує про намір передати в оренду частину даху будинку культури в с. Тютюнники, загальною площею 20,0 м2, розташоване за адресою:с. Тютюнники, вул. Миру, 6.

17.07.2019

Оренда

Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати, найкращі умови експлуатації.

Переможці відшкодовують витрати орендодавцю, пов’язані з проведенням незалежної оцінки об’єктів оренди та її рецензування.

За довідками та переліком документів, які подаються до заяви, можна ознайомитись за адресою: м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 146, у відділі економічного розвитку та комунальної власності міської ради, тел. 0963075132.

Заява та перелік необхідних документів подаються у відділ економічного розвитку та комунальної власності міської ради, протягом (10) десяти робочих днів з дня публікації оголошення, до 17:00 год. 01.08.2019 року.