Чуднівська міська рада оголошує про намір передати в оренду приміщення:

Оренда

Чуднівська міська рада оголошує про намір передати в оренду приміщення:

• Приміщення однієї кімнати у ФП с. Рижів (частина будинку під Укртелеком), площею 18,0 м2,розташоване за адресою: с. Рижів, вул. Перемоги, 1а;
  • Частина приміщення сільської ради, площею 25,0 м2, розташоване за адресою: с. Красногірка, вул. Ковальова9;
  • Частина приміщення сільської ради, площею 61,75 м2, розташоване за адресою: с. Красногірка, вул. Ковальова9.

Заява на оренду приміщення та перелік необхідних документів подаються у відділ економічного розвитку та комунальної власності міської ради, протягом (10) десяти робочих днів з дня публікації оголошення, до 17:00 год. 28.11.2019 року.

За довідками та переліком документів, які подаються до заяви, можна ознайомитись за адресою: м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 146, у відділі економічного розвитку та комунальної власності міської ради, тел. 0963075132.