Житомирська область

Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2020"

Дата: 31.07.2020 13:13
Кількість переглядів: 80

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації оголошує початок прийому заявок на V Всеукраїнський  конкурс «Неймовірні села України 2020», який щороку проводиться онлайн-виданням АgroРоrtal.uа у партнерстві з Посольством Королівства Нідерландів в Україні.

Форматом конкурсу передбачено відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій, розробленого громадою для свого населеного пункту, реалізація якого сприятиме вирішенню проблем охорони навколишнього середовища, управління відходами, відновлювальної енергетики, зеленого туризму, реконструкції історико-культурної спадщини.

Соціальну ініціативу підтримують Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та асоціація «Український клуб аграрного бізнесу».

За перемогу у конкурсі громада села отримає 100 тис. грн. на реалізацію бізнес-проекту від головного партнера – Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

З більш детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися на сайті: http://agroportal.ua/ua/publishing/konkurs/.