Житомирська область

Оголошується конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Чуднівської міської ради

Дата: 17.08.2020 15:31
Кількість переглядів: 165

Чуднівська міська рада на підставі рішення виконавчого комітету Чуднівської міської ради від 17 серпня 2020 року № 95 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Чуднівської міської ради» оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення твердих, великогабаритних, ремонтних та рідких побутових відходів на території Чуднівської міської ради.

Конкурс проводитиметься 23 вересня 2020 року об 9-00 годині в залі засідань Чуднівської міської ради за адресою: м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 146. З умовами надання послуг з вивезення побутових відходів можна ознайомитися у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чуднівської міської ради або за телефоном (067) 165-45-40 у начальника відділу містобудування, архітектури та житлово - комунального господарства Чуднівської міської ради, заступника голови конкурсної комісії – Олега Захарченка.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з поводження з побутовими відходами:

- Територія міста Чуднів (площа території – 834,5 га., кількість житлових вулиць – 70 од., кількість населення – 5396 чоловік);

- Бабушківський старостинський округ (площа території – 457,2 га., кількість житлових вулиць – 22 од., кількість населення – 620 чоловік);

- Будичанський старостинський округ (площа території – 301,2 га., кількість житлових вулиць – 11 од., кількість населення – 865 чоловік);

- Дриглівський старостинський округ (площа території – 476,9 га., кількість житлових вулиць – 19 од., кількість населення – 646 чоловік);

- Дубищенський старостинський округ (площа території – 762 га., кількість житлових вулиць – 23 од., кількість населення – 1631 чоловік);

- Красногірський старостинський округ (площа території – 282,8 га., кількість житлових вулиць – 12 од., кількість населення – 528 чоловік);

- Красносільський старостинський округ (площа території – 364,9 га., кількість житлових вулиць – 12 од., кількість населення – 680 чоловік);

- Стовпівський старостинський округ (площа території – 299,2 га., кількість житлових вулиць – 13 од., кількість населення – 769 чоловік);

- Турчинівський старостинський округ (площа території – 351,1 га., кількість житлових вулиць – 15 од., кількість населення – 690 чоловік);

- Тютюнниківський старостинський округ (площа території – 841,9 га., кількість житлових вулиць – 44 од., кількість населення – 2140 чоловік);

- Карвинівський старостинський округ (площа території – 552,3 га., кількість житлових вулиць – 23 од., кількість населення – 1150 чоловік).

Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення.

Територія міста Чуднів:

- багатоквартирні житлові будинки - 19 багатоквартирних будинків на балансі КП «Благоустрій», 39 на самообслуговуванні, 1050 мешканців;

- одноквартирні житлові будинки - 1550 будинків, 4343 – мешканців;

- підприємства, установи та організації - 170 шт.

- контейнери для твердих побутових відходів - 13 контейнерних майданчиків на території міста.

Бабушківський, Будичанський, Дриглівський, Дубищенський, Красногірський, Красносільський, Стовпівський, Турчинівський, Тютюнниківський, Карвинівський старостинські округи (28 населенних пунктів): переважно одноквартирні житлові будинки, загальна кількість мешканців  –  10069, площа території населених пунктів – 4689,5 га.

Об'єкти поводження з твердими побутовими відходами: Чуднівське, Бабушківське, Будичанське, Дриглівське, Дідковецьке, Красногірське, Красносільське, Стовпівське, Турчинівське, Тютюнниківське, Карвинівське звалища побутових відходів.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Способи: Особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

Місце подання: 13201, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 146, кабінет відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чуднівської міської ради

Кінцевий строк: 22 вересня 2020 року до 17-00 годин. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

Конкурсну документацію можна отримати у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чуднівської міської ради.