Житомирська область

До уваги відвідувачів служби зайнятості

Дата: 31.08.2020 15:53
Кількість переглядів: 101

Керуючись постановами Кабінету Міністрів України, наказами Державного центру зайнятості та Житомирського обласного центру зайнятості від 28.08.2020 № 1226,

з 31 серпня 2020 року відновлено прийоми клієнтів державної служби зайнятості безпосередньо у приміщеннях: Бердичівського, Новограда-Волинського, Андрушівської, Брусилівської, Ємільчинської, Овруцької, Попільнянської, Пулинської, Романівської, Чуднівської районних філіях обласного центру зайнятості.

Прийом здійснюватиметься ОБОВ’ЯЗКОВО з дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів, відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

Для отримання додаткової інформації можна звертатися за телефонами гарячих ліній Чуднівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості: 0 (4139) 2-33-16, 2-33-17.