Житомирська область

Про допуск кандидатів до конкурсу на заміщення вакантної посади директора, консультанта комунальної установи “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради

Дата: 23.12.2020 14:38
Кількість переглядів: 69

Відповідно до рішення 21 сесії Чуднівської міської ради VІІ скликання № 1685 від 22 жовтня 2020 року “Про створення комунальної установи “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівськоїміськоїради”, Порядку призначення на конкурсній основі на посаду керівника та педагогічних працівників комунальної установи “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради, затвердженого наказом відділу освіти Чуднівської міської ради № 34 від 28 жовтня 2020 року “Прооголошеннятапроведенняконкурсноговідборуназаміщеннявакантноїпосадидиректора, педагогічних працівників комунальної установи  “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради”, на підставі розгляду конкурсною комісією заяв та документів кандидатів на заміщення вакантних посад до конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради допущеноЖуковську Галину Володимирівну, на посаду консультанта центру допущено Калінчук Людмилу Василівну та Конончук Олену Михайлівну.

Завантажити наказ:https://rada.info/upload/users_files/04344952/1b1ad7494446c52a5064806c6a421ce2.docx