Житомирська область

Завершився конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради

Дата: 24.12.2020 15:06
Кількість переглядів: 84

У відділі освіти Чуднівської міської ради проведено конкурс на посаду директора комунальної   установи “Чуднівський   міський центр    професійного    розвитку  педагогічних працівників” Чуднівської міської ради. Кваліфікаційний іспит для директора Центру проводився на знання законодавства у сфері освіти. Співбесіда проводилася з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов'язків.

Члени конкурсної комісії змогли оцінити відповідність якостей кандидата вимогам Порядку призначення на конкурсній основі на посаду керівника та педагогічних працівників комунальної установи “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради.

На підставі рішення конкурсної комісії переможцем визнано Жуковську Галину Володимирівну.