Житомирська область

Завершився конкурс на заміщення вакантної посади консультанта комунальної установи “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради

Дата: 28.12.2020 14:55
Кількість переглядів: 77

У   відділі освіти Чуднівської міської ради проведено конкурс                                          на посаду  консультанта комунальної установи “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради. Кваліфікаційний іспит для кандидатів на посаду консультанта Центру проводився на знання законодавства у сфері освіти. Співбесіда проводилася з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидатів та до відповідних посадових обов'язків. Члени конкурсної комісії змогли оцінити відповідність якостей кандидатів вимогам Порядку призначення на конкурсній основі на посаду керівника та педагогічних працівників комунальної установи “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради.

За кваліфікаційний іспит Калінчук Людмила Василівна набрала 8.7 балів із 9, за співбесіду – 2.8 із 3, разом  - 11.5 балів із 12 можливих.

Конончук Олена Михайлівна набрала 7.2 балів із 9, за співбесіду – 1.4 із 3, разом  - 8.6 балів із 12 можливих.

На підставі рішення конкурсної комісії переможцем визнано Калінчук Людмилу Василівну.

Вітаємо з перемогою!