Житомирська область

Оголошення про проведення конкурсу на посаду психолога комунальної установи  “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради

Дата: 05.01.2021 15:41

1. Умови призначення

Психолог комунальної установи  “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради призначається на посаду на конкурсній основі відповідно до Порядку призначення на конкурсній основі на посаду керівника та педагогічних працівників комунальної установи  “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради, затвердженого наказом відділу освіти Чуднівської міської ради від 28.10.2020р. №34 од “Про оголошення та проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора, педагогічних працівників комунальної установи  “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради”.

Призначення педагогічних працівників (консультантів, психолога) комунальної установи  “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради здійснюється директором установи на підставі конкурсного відбору.

2. Умови оплати праці

По 14 тарифному розряду відповідно Постанови Кабінету Міністрів від 30 серпня 2002 року №1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праціпрацівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери”

3. Кваліфікаційні вимоги

На посаду психолога Центру може бути призначено особу, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну (психологічну) освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної/психологічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п'яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, в тому числі інформаційно-комунікаційних, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

4. Подання документів

Прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади здійснюється з 01 лютого 2021 року до 21 лютого 2021 року включно   за  адресою:

м.Чуднів,  вул.  Соборна, 1,  відділ  освіти  Чуднівської міської ради, тел. 0965230024.

Кандидати на вакантну посаду подають на ім’я голови комісії щодо проведення конкурсного відбору такі документи:

-         письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається автобіографія у довільній формі;

-         копію паспорта громадянина України;

-         копію трудової книжки;

-  копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-         заяву на збір та обробку персональних даних.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості. Визначені у цьому пункті документи подаються особисто або надсилаються поштою.

5. Терміни проведення конкурсу

-       01.02.2021р. –  21.02.2021р. – прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади;

-       22.02.2021р.  –  23.02.2021р.  – ознайомлення з документами від претендентів на заміщення вакантної посади членами комісії;

-       24.02.2021р. оприлюднення на сайті Чуднівської міської ради переліку осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі;

-       01.03.2021р.  о 13.00 год.  –   конкурсний відбір кандидатур на заміщення вакантної посади;

-       02.03.2021р. –  оприлюднення результатів конкурсного відбору.

6. Місце проведення конкурсу: м.Чуднів,  вул.  Соборна, 1,  відділ  освіти  Чуднівської міської ради

7. Місце знаходження комунальної установи  “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради 13200 Житомирська область м.Чуднів вулиця Соборна, 1.

8. Додаткову  інформацію  про  проведення  конкурсного  відбору    можна отримати  за  тел.  0965230024.   Прізвище,  ім'я  та  по  батькові відповідальної особи:  Совсімова Наталія Миколаївна.

Адреса  електронної пошти:  chudniv_m.osvita_@ukr.net

Завантажити наказ відділу освіти Чуднівської міської ради від 04.01.2021р. №1од "Про оголошення та проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади психолога комунальної установи “Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чуднівської міської ради"