Житомирська область

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА М. ЧУДНІВ БОГДАНА СТЕПАНОВИЧА СМЕТАНЮКА

Дата: 21.09.2021 08:48
Кількість переглядів: 38

Сьогодні, 21 вересня, відзначає своє 68-річчя лікар-хірург вищої категорії, завідувач хірургічним відділенням Чуднівської районної лікарні, Почесний громадянин міста Чуднів Сметанюк Богдан Степанович.

Усе своє трудове життя він займає активну життєву позицію. За багаторічну працю в галузі медицини приклав неабияких зусиль у розвиток охорони здоров’я. Надаючи висококваліфіковану медичну допомогу, проявляє високу професійну майстерність.

ШАНОВНИЙ БОГДАНЕ СТЕПАНОВИЧУ!

Зичимо Вам міцного здоров’я, творчих натхнень, здійснення Ваших професійних планів, особистих бажань та усіх мрій і задумів.
Нехай у Вашій родині завжди панує добробут, благополуччя та злагода. Бажаємо Вам щирих друзів, шани та любові рідних і близьких Вам людей, щасливих і яскравих подій!