Посадові особи та депутати Чуднівської міської ради взяли участь у зональних спортивних змаганнях у Пулинах

Дата: 23.05.2023 16:30

В п’ятницю, 19 травня, у Пулинах відбулися зональні змагання ІІ етапу спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування під девізом «Спорт об’єднує всіх в одну команду», участь у якому взяли представники Чуднівської міської ради – посадові особи виконавчих органів, старости та депутати.

Представники нашої громади змагалися у таких видах змагань, як волейбол, настільний теніс та шашки проти збірних команд з Вільшанської, Курненської та Пулинської територіальних громад.

За результатами змагань з різних видів спорту спортсмени Чуднівщини зайняли наступні місця:

Волейбол – склад команди: Володимир Гопак, Дмитро Опрелянський, Микола Маслюківський, Микола Микитюк, Катерина Морозова, Олександр Левчик – ІІ місце.

Шашки – загальнокомандне ІІ місце (Анатолій Ткачук та Наталія Перепелиця).

Настільний теніс – загальнокомандне ІІ місце (Віталій Гайдаш та Людмила Кучмій).

Посадові особи міської ради достойно представили Чуднівщину на змаганнях, спілкуючись з представниками інших місцевих рад, обмінювались досвідом та обговорювали різні робочі моменти, отримали позитивні емоції та заряд енергії для подальшої роботи на благо громади.

Фото без описуФото без опису  Фото без опису