Житомирська область

Остання дорога військовослужбовця Гаврилова Дмитра

Дата: 11.10.2023 16:13
Кількість переглядів: 909

Сьогодні, 11 жовтня,  востаннє і назавжди повернувся  житель, з тимчасово окупованої території, Запорізької області, м. Токмак, ГАВРИЛОВ Дмитро Романович, стрілець-помічник гранатометника 1-го стрілецького батальйону військової частини А 0988, 28 квітня 1994 року народження.  Дмитра поховали на місцевому кладовищі м.Чуднів.
    Старший солдат Гаврилов Дмитро від початку війни, яку розв’язала росія, переймався долею України, і вже в 2015 році брав безпосередню участь в проведенні АТО. Серце військовослужбовця перестало битися 4 жовтня 2023 року.
      Чуднівська громада разом з рідними та близькими полеглого бійця розділяє невимовний біль важких втрат та висловлює їм глибокі слова співчуття.
Пам’ять про нашого Воїна назавжди залишиться в серці кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.
Слава Україні