Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків в місті Чуднів

Чуднівська міська рада на підставі рішення виконавчого комітету Чуднівської міської ради від 11 березня 2020 року № 26 «Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків в місті Чуднів» оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків в місті Чуднів.

Конкурс проводитиметься 14 квітня 2020 року об 10-00 годині в залі засідань Чуднівської міської ради за адресою: м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 146. З умовами надання послуг з управління багатоквартирними будинками та технічними характеристиками будинків можна ознайомитися у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чуднівської міської ради або за телефоном (067) 165-45-40 у начальника відділу містобудування, архітектури та житлово - комунального господарства Чуднівської міської ради - Захарченка О..

 

Перелік складових робіт (послуг) з управління багатоквартирним будинком, який складений згідно з обов’язковим переліком робіт (послуг), витрати на які включаються до складу витрат на утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території:

1. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем:

водопостачання;

водовідведення;

зливової каналізації;

електропостачання.

2. Обслуговування вентиляційних каналів.

3. Придбання електричної енергії для освітлення місць загального користування та забезпечення функціонування іншого спільного майна багатоквартирного будинку.

4. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем:

водопостачання;

водовідведення;

зливової каналізації;

електропостачання.

 

Об’єкти конкурсу

Дев’ятнадцять багатоквартирних житлових будинків:

1. м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 89;

2. м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 91;

3. м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 171;

4. м. Чуднів, вул. Житомирська, 4-А;

5. м. Чуднів, вул. Житомирська, 6-А;

6. м. Чуднів, вул. Житомирська, 6-Д;

7. м. Чуднів, вул. Житомирська, 9-А;

8. м. Чуднів, вул. Житомирська, 9-Г;

9. м. Чуднів, пров. Калиновий, 3;

10. м. Чуднів, вул. Пушкіна, 1;

11. м. Чуднів, вул. Пушкіна, 3;

12. м. Чуднів, вул. Пушкіна, 5;

13. м. Чуднів, вул. Пушкіна, 7;

14. м. Чуднів, вул. Пушкіна, 9;

15. м. Чуднів, пров. Садовий, 10;

16. м. Чуднів, вул. Соборна, 10;

17. м. Чуднів, вул. Соборна, 29;

18. м. Чуднів, вул. Соборна, 29-А;

19. м. Чуднів, пров. Шкільний, 20.

 

Критерії оцінки конкурсних пропозицій:

- ціна послуги, що включає відповідно до статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» витрати на утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території, поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, винагороду управителю з розрахунку на 1 м кв. загальної площі багатоквартирного будинку;

- рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою;

- наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);

- фінансова спроможність учасника конкурсу;

- наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.

 

Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання.

Для участі у конкурсі учасники конкурсу подають його організатору заяву, у якій зазначають:

фізичні особи - підприємці - прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);

юридичні особи - повне найменування, код за ЄДРПОУ.

До заяви додаються документи, які підтверджують наявність у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя - юридичної особи), або документи, що підтверджують проходження професійної атестації або наявність у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя - фізичної особи - підприємця).

Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

 

Дата огляду об’єктів конкурсу та доступу до них.

Доступ до об’єктів конкурсу (група будинків) та огляд будинків буде проводитись з 12.03.2020 року по 10.04.2020 року з 10.00 до 16.00 години. 

Учасники конкурсу, що бажають взяти участь у огляді об’єктів конкурсу, повідомляють про це відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чуднівської міської ради не пізніше ніж за день до огляду.

 

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Способи: Особисто або через уповноважену належним чином особу чи надсилається поштою організатору конкурсу у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Місце подання: 13201, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 146, кабінет відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чуднівської міської ради

Кінцевий строк: 13 квітня 2020 року до 16-00 годин.

Конкурсну документацію можна отримати у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чуднівської міської ради.