ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів регуляторних актів "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік", «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку», «Про встановлення трансп

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектів регуляторних актів "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік", «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку», «Про встановлення транспортного податку», «Про встановлення ставки акцизного податку від  реалізації підакцизних  товарів на території Чуднівської міської ради 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік»

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 року № 1160-IV „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення міської ради акту "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік", «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку», «Про встановлення транспортного податку», «Про встановлення ставки акцизного податку від  реалізації підакцизних  товарів на території Чуднівської міської ради 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік».

Метою запропонованого проекту рішення є дотримання принципів державної регуляторної політики, встановлення ставок місцевих податків та зборів податку відповідно до вимог Податкового кодексу України.

Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу  розміщено 13.05.2020року на офіційному веб-сайті Чуднівської  міської ради chudniv-miskrada.gov.uaу розділі „Регуляторна політика" .

Зауваження та пропозиції до проекту рішення просимо надавати у письмовій формі до міської ради;

• поштовою адресою; 13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 146;
  • електронною поштою за адресою; misto2019@ukr.net

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту рішення міської ради становить один місяць з дня його оприлюднення, тобто до 13.06.2020 року.