17.05.2019 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

Чуднівська міська радипо відомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Чуднівської міської ради «Про організацію та проведення конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення конкурсного комітету» та аналізу його регуляторного впливу з метою одержання зауважень та пропозцій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Проект регуляторного акта підготовлено для встановлення чіткого і зрозумілого алгоритму для визначення робочого органу, що буде залучений на конкурсних умовах за договором для організацій забезпечення і підготовкиматералів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсуна міських, приміських автобусних маршрутах загальногокористування, що проходять в межах території об`єднаної територіальної громади Чуднівської міської ради.

Проект розроблено на виконання та з дотриманням вимог законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської дяльності»«Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами і доповненнями).

Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акта, на яку приймаютьсязауваження та пропозиції:

Виконавчий комітетЧуднівської міської ради, вул. Героїв Майдану, 146,м. Чуднів, Житомирська область, 13201, тел. (04139) 2-15-91, 2-17-81, факс: 2-13-81, Е-mail: misto2019@ukr.netсайт: https://chudniv-miskrada.gov.ua/

Повна редакція зазначеного проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу розміщено для публічного обговорення на офіційному веб-сайті Чуднівської міської ради https://chudniv-miskrada.gov.ua/ 17травня 2019 в розділі регуляторна діяльність.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення (з 17.05 2019 р. по 17.06. 2019р. )поштою або в електронній формі наe-mail: misto2019@ukr.net