Житомирська область

26 Вересня, 2021 р., 13:56
Бажаємо Вам добра, міцного здоров’я на довгі роки. Нехай по життєвому шляху Вас завжди супроводжує святковий настрій, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт. Нехай Вас оточують турботливі друзі, зігрівають своєю любов’ю близькі та рідні. Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує непохитні віру, надію, любов!
21 Вересня, 2021 р., 08:48
 Сьогодні, 21 вересня, відзначає своє 68-річчя лікар-хірург вищої категорії, завідувач хірургічним відділенням Чуднівської районної лікарні, Почесний громадянин міста Чуднів Сметанюк Богдан Степанович.
17 Вересня, 2021 р., 08:37
Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен новий день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.
10 Вересня, 2021 р., 10:25
Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, особистих досягнень, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!