Чуднівська громада

Житомирська область

Про  скликання  8-ї   сесії  Чуднівської  міської   ради сьомого  скликання

15.10.2019

ГЕРБ

У К Р А Ї Н А

Ч У Д Н І В С Ь К А  М І СЬ К А    Р А Д А

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Чуднівського   міського  голови

 

15.10.2019                                                                            №163

 

Про  скликання  8-ї   сесії 

Чуднівської  міської   ради

сьомого  скликання

 

Відповідно  до   ст.46 Закону України  «Про  місцеве   самоврядування    в  Україні»,  скликативосьму сесію  Чуднівської    міської   ради  сьомого  скликання   25 жовтня 2019  року  о 9 годині.

 

На   сесії    розглянути    питання:

 1. Про  виконання бюджету міської ради за січень-вересень 2019 року.
 2. Про внесення змін до бюджету Чуднівської міської ради на 2019 рік.
 3. Про затвердження розпоряджень міського голови.

Доповідач: Друзь О.О. – заступник начальника фінансовоговідділу

 1. Про Порядок проведення конкурсу на право оренди та Типовий договір оренди майна, що належить до комунальної власності Чуднівської міської ради.

Доповідач: Довгаль О.М. – начальник відділу економічного  розвитку та комунальної власності

 1. Про Програму «Питна вода Чуднівської громади» на 2019-2020 роки.

              Доповідач: Захарченко О.Л.- начальник відділу архітектури, містобудування та ЖКГ

 1. Про встановлення орендної плати відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради.
 2. Про надання в оренду приміщення та встановлення орендної плати відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради для розміщення школи мистецтв.

     Доповідач: Довгаль О.М. – начальник відділу економічного розвитку та комунальної власності

 1. Про розроблення детального плану території земельної ділянки по вул. Соборна, 40 А в м. Чуднів Житомирської області.
 2. Про визнання такими, що втратили чинність, рішень Чуднівської міської ради.

       Доповідач: Захарченко О.Л.- начальник відділу архітектури,   містобудування та ЖКГ

 1. Про делегування представників Чуднівської міської ради до Госпітальної ради Бердичівського госпітального округу.
 2. Про внесення змін до структури Чуднівської міської ради.
 3. Про внесення змін до Статуту Чуднівського міського комунального підприємства з благоустрою та обслуговуванню приміщень комунальної власності територіальної громади м.Чуднів

Доповідач: Дячук В.М. – заступник міського голови з питань     діяльності виконавчих органів ради.

 1. Про приєднання Чуднівського  міського будинку культури за  адресою: м.Чуднів, вул. Соборна, 6.
 2. Про внесення змін до рішення третьої сесії VII скликання  Чуднівської  міської ради від 09.04.2019 № 84 «Про затвердження структури і штатної  чисельності закладів культури та спорту Чуднівської міської ради».

  Доповідач: Захарченко С.В. – начальник відділу культури, молоді   та  спорту

 1. Про розгляд заяви директора ЧКП «Теплокомуненерго» Кідрука М.О.

 Доповідач: Брох В.В. – начальник відділу правової та  кадрової  роботи

Земельні питання

 1. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7-го скликання від 09.04.2019 р.№114 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для передачі їх у власність гр. Лахманову С.А.».
 2. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7-го скликання від 09.04.2019 р. № 153 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність гр. Марчук Н.І. та гр. Шатківському В.І.».
 3. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7-го скликання від 09.04.2019 р. № 136 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для передачі їх у власність гр. Чишуку М.М.».
 4. Про внесення змін до рішення 18 сесії 7-го скликання від 09.10.2018 р. № 379 «Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для передачі їх у власність».
 5. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7-го скликання від 09.04.2019 р. № 145 «Про надання гр. Макаренку І.Я. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування підприємств торгівлі».
 6. Про внесення змін до рішення4 сесії 7-го скликання від 29.05.2019 р.  № 273 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства та передачу їх у власність гр. Циганку В.Д. та Циганок В.М.».
 7. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування будівлі дитячого садка (для будівництва та обслуговування закладів освіти)  з передачею її у комунальну власність Чуднівській міській раді.
 8. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства з передачею її у власність  гр. Сусол Л.Л.
 9. Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Ахмедовій О.В.
 10.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою   щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з  передачею  їх у власність гр. Безверхому  І.Л.
 11.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд з передачею її у власність  гр. Белецькому О.Л.
 12.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Бондар М.С.
 13.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Волинець Т.В.
 14.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Гуменюк М.В.
 15.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з передачею їх у спільну часткову власність  гр. Гуменюку В.В., гр. Гуменюк В.О., гр. Гуменюк О.О.,       гр. Юрченко Ю.О.
 16.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Данилюку А.І.
 17.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Дзюрбей М.Ф.
 18.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у спільну сумісну власність  гр. Пухтаєвич Надії Олександрівні, гр. Пухтаєвичу Леоніду Ростиславовичу,  гр. Пухтаєвичу Сергію Леонідовичу, гр. Мельник Юлії Леонідівні
 19.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Кальчук Т.О.
 20.  Про   затвердження  технічної  документації із  землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з передачею  їх у власність в розрахунку ½ частки гр. Катюсі В.О.
 21.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Катюсі Г.В.
 22.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського  господарства з передачею її у власність             гр. Климчуку П.П.
 23.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею у власність  гр. Ковальчук Н.Л.
 24.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд з передачею її у власність  гр. Козачку А.В.
 25.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд з передачею її у власність  гр. Козачку В.В.
 26.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Кривоцюк А.Д.
 27.  Про   затвердження  технічної  документації із  землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з передачею  їх у власність гр. Лахманову С.А.
 28.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського  господарства з передачею її у власність  гр. Лонській Ю.І.
 29.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд з передачею її у власність  гр. Лутаю В.Ю.
 30.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Маслюківському М.Л.
 31.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Мацюк М.Я.
 32.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Музичук Н.С.
 33.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Поліщуку В.М.
 34.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Поліщук М.К.
 35.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Савчуку І.М.
 36.  Про   затвердження  технічної  документації із  землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з передачею  їх у власність гр. Сінчук Є.І.
 37.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність            гр. Слюсарчуку І.Ю.
 38.  Про   затвердження  технічної  документації із  землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у спільну часткову власність  гр. Сторчаку Р.П. та Сторчаку О.П. у розмірі ½  частки кожному.
 39.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Хитрич О.Б.
 40.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність            гр. Шатківській С.С.
 41.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Шевчуку В.М.
 42.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею їх у власність  гр. Якубчак Л.С.
 43.  Про затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського  господарства з передачею її у власність  гр. Яремчуку А.Д.
 44.  Про передачу  у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарськихбудівельі споруд гр. Берладину О.С.
 45.  Про передачу  у власність  земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Вакульчук В.А.
 46.  Про передачу  у власність  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Бакаю М.Л. та гр. Козел М.Ф.
 47.  Про відмову гр. Коломійцю Павлу Васильовичу у безоплатній передачі у власність земельної ділянки із земель комунальної власності для ведення особистого селянського господарства
 48.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення під польовими дорогами на території Красносільського старостинського округу.
 49.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення під польовими дорогами на території Турчинівського старостинського округу
 50.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земельних ділянок  сільськогосподарського призначення під нежитловими приміщеннями ПА «Грант».
 51.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під нежитловим приміщенням Данилюку В.В.
 52.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під нежитловими приміщеннями     Наумчуку В.Д.
 53.  Про розгляд звернення Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області щодо надання погодження на розроблення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.
 54.  Про розгляд звернення Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області щодо надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Авсієвичу Р.О.
 55.  Про розгляд звернення Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області щодо надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Дмитруку В.В.
 56.  Про поновлення договору оренди землі приватному акціонерному товариству (ПрАТ) «Київстар» .
 57.  Про поновлення договору оренди землі Чуднівському кооперативному ринку.
 58.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з передачею її у власність гр. Бинидюку А.В.
 59.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд з передачею її у власність гр. Бондюку В.П.
 60.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарстваз передачею її у власність гр. Бортніцькому А.В.
 61.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства з передачею їх у власність гр. Гордійчук Л.М.
 62.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд з передачею її у власність гр. Дехтяровій Л.В.
 63.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговуванняжитлового будинку, господарських будівель і спорудта для ведення особистого селянського господарства з передачею їх у власність гр. Іващенку В.М.
 64.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства з передачею їх у власність гр. Каранюку А.В.
 65.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд з передачею її у власність гр. Катюсі І.М.
 66.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства з передачею їх у власність гр. Ковбану В.А.
 67.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості)для будівництва та обслуговуванняжитлового будинку, господарських будівель і спорудта для ведення особистого селянського господарстваз передачею їх у власність гр. Сивобородьку С.М.

 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з передачею її у власність гр. Петренко Н.С.
 2.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості)для ведення особистого селянського господарства з передачею її у власність гр. Поліщук Г.М.

 1.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства з передачею їх у власність гр. Фаєру М.П.
 2.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства з передачею їх у власність гр. Хомутовій Т.М.
 3.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд з передачею її у власність гр. Черниш Н.С.
 4.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства з передачею їх у власність гр. Чудлі О.А.
 5.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій з послідуючою передачею її в оренду ПАТ «ВФ Україна».
 6.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачі її у власність гр. Андріюку Є.М.
 7.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачі її у власність гр. Волощук Є.П.
 8.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачі її у власність гр. Гижицькій А.В.
 9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачі її у власність гр. Волощук Є.П.
 10.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачі її у власність гр. Добринюку М.Я.
 11.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачі її у власність гр. Дубас В.А.
 12.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність гр. Кільніцькій В.І.
 13.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачі її у власність гр. Криворучик В.П.
 14.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачі її у власність гр. Криворучику О.К.
 15.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачі її у власність гр. Кузьміну М.Т.
 16.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачі її у власність гр. Ливковичу І.І.
 17.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачі її у власність гр. Мамулі О.Г.
 18.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачі її у власність гр. Пащенко І.М.
 19.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачі її у власність гр. Поліщук Л.П.
 20.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачі її у власність гр. Поліщук Т.О.
 21.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачі її у власність гр. Холоднюку О.М.
 22.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачі її у власність гр. Яник Є.О.
 23. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Бабчуку В.М.
 24. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Балану М.В.
 25.  Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Біляєву А.М.
 26. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Гайдуку Д.В.
 27.  Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Бородію В.В.
 28.  Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Буркоському Р.А.
 29. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Галюку В.А.
 30. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Гейваху С.С.
 31. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Джемулі О.М.
 32. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Духновському В.М.
 33. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Ісько Т.В.
 34. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Камінському Д.Ф.
 35. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Климову О.Ю.
 36. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Климчуку О.В.
 37. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Кобилинському М.М.
 38. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Колодницькому В.О.
 39. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Колосу В.О.
 40. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Конопацькому М.С.
 41. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Кручку А.М.
 42. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Кухарівському Б.Ю.
 43. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Кушнірук М.П.
 44. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Левченку А.О.
 45. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Лісневському В.Г.
 46. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Макеєву А.О.
 47. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Мисько О.В.
 48. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Нагорному Д.В.
 49. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Одинчуку О.О.
 50. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Осаулку І.М.
 51. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Павлюку К.В.
 52. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Паламару П.І.
 53. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Парахневичу А.І.
 54. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Пашковській Г.З.
 55. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Перегуді А.П.
 56. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Пилипчуку А.В.
 57. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Політкару Д.М.
 58. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Поліщуку С.П.
 59. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Прищепі С.С.
 60. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Прусу П.А.
 61. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Рачинському В.В.
 62. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  ля ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Синюшку В.Д.
 63. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Синяносу М.Р.
 64. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Ситніку С.Г.
 65. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Тетері В.В.
 66. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Тимошенку О.П.
 67. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Тимченку В.П.
 68. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Ткачуку П.А.
 69. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Чумаку О.В.
 70. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Шаруку С.П.
 71. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Шевчуку О.В.
 72. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО  Шевчуку О.С.
 73. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Яблонському С.Ф.
 74. Про надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО Ярошовцю О.В.
 75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Авсієвичу Р.О.
 76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Байкалову І.В.
 77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Башинському О.В.
 78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Бонківському О.В.
 79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Булію Б.П.
 80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Варзі В.М.
 81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Василенку В.М.
 82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Воєділу П.М.
 83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Вознюку О.М.
 84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Гензелю О.М.
 85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Гнітецькому С.В.
 86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Гуменюку М.О.
 87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО гр. Демчику В.П.
 88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Демчику В.С.
 89. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Дем'янчуку В.М.
 90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Демчуку О.В.
 91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Демчуку О.С.
 92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Дмитруку В.В.
 93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Дмитруку П.В.
 94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Довбишу О.П.
 95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Жовбі О.В.
 96. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Журбею М.О.
 97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Журбею О.М.
 98. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Заболотному М.В.
 99. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Захарченку О.І.
 100. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Злому С.П.
 101. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Івчуку А.М.
 102. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Іщуку А.О.
 103. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Карпутю С.М.
 104. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Катюсі Л.Л.
 105. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Кидисюку В.В.
 106. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Клименку В.А.
 107. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Клібанському М.В.
 108. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Коломійцю М.П.
 109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Костюк Т.С.
 110. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Костюку О.М.
 111. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Кротюку В.В.
 112. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Кучеру Б.Ж.
 113. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Левику В.П.
 114. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Макалюку Б.В.
 115. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Макарчуку А.О.
 116. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Мариєвському О.І.
 117. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Мартинюку Д.П.
 118. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Медведику С.М.
 119. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Мельнику В.В.
 120. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Мельнику О.В.
 121. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Мельніку О.О.
 122. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Мовчану О.В.
 123. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Олексюку О.М.
 124. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Очеретяному В.М.
 125. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Погорецькому О.М.
 126. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Поліщуку О.В.
 127. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Поліщуку С.П.
 128. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Приходченку О.В.
 129. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Прусу Д.П.
 130. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Пюрі С.Л.
 131. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Ранюку Р.М.
 132. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Романець О.Л.
 133. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Романчук Т.М.
 134. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Рубашову М.С.
 135. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Рудику О.В.
 136. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Рудю В.В.
 137. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Русаловській Л.І.
 138. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Русаловському Д.С.
 139. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Савчуку Д.В.
 140. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Савчук К.В.
 141. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Савчуку О.М.
 142. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Савчуку С.В.
 143. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Самчик В.І.
 144. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Тальку О.М.
 145. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Томашевському В.О.
 146. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Уманцю В.А.
 147. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Хитричу О.Л.
 148. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Хитричу О.С.
 149. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Шовтюку В.В.
 150. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Якубівському О.О.
 151. Про затвердження Переліку земельних ділянок, призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

Доповідач: Варгалюк  Н.А. – начальник відділу земельних відносин та екології

 

 

 

В.о.міського   голови                                  Галина ВЕРБЕЛЬЧУК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь