Про  скликання  12-ї   сесії  Чуднівської  міської   ради сьомого  скликання

Ч У Д Н І В С Ь К А  М І СЬ К А    Р А Д А

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Чуднівського   міського  голови

12.12.2019                                                                            №199

Про  скликання 12-ї   сесії

Чуднівської  міської   ради

сьомого  скликання

Відповідно  до   ст.46 Закону України  «Про  місцеве   самоврядування    в  Україні»,  скликатидванадцяту сесію  Чуднівської    міської   ради  сьомого  скликання   24 грудня 2019  року  о 10 годині.

На   сесії    розглянути    питання:

1. Про затвердженняміського бюджету Чуднівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Доповідач: Тарасюк Т.А. – начальникфінансово-господарського відділу.

1. Про затвердження цільової програми розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах ЧКП «Теплокомуненерго» - виробнику житлово-комунальних послуг у випадку невідповідності фактичної вартості послуг тарифам для населення, встановлених міською радою.

Доповідач: Кідрук М.О. –  директор ЧКП «Теплокомуненерго».

1. Про  відшкодувування з міського  бюджету Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго» різниці між затвердженим розміром тарифу та економічно обґрунтованими витратами на надання  житлово-комунальних послуг.
  2. Про внесення змін до контракту з директором Чуднівського комунального  підприємства «Теплокомуненерго» Кідруком М.О.

Доповідач: Довгаль О.М. – начальник відділу економічного розвитку та

комунальної власності.

1. Про передачу майна комунальної  власності.

Доповідач: Тарасюк Т.А. –  начальник фінансово-господарського відділу

1. Про затвердження акта прийому-передачі спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям.

Доповідач: Совсімова Н.М. – головний спеціаліст відділу освіти.

завантажити документ:https://rada.info/upload/users_files/04344952/4e12432e84945b79485694b196f0c23a.docx