Про   затвердження  технічної  документації із  землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості)  та передачу  їх у власність  гр. Бондарчук В.Й.

03.05.2019

Житомирської області

четверта   сесія                                                                                                    VII скликання

________________                                                                                                              №

Про   затвердження  технічної  документації

із  землеустрою   щодо встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості)  та

передачу  їх у власність  гр. Бондарчук В.Й.

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве  самоврядування в Україні”,  ст. 118, 121, 186 Земельного кодексу України,  ст.25,27 Закону України «Про землеустрій», розглянувши  технічну  документацію  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною  площею 0,8409га (для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01.) – 0,25га, для ведення особистого селянського       господарства            (01.03.)        – 0,5909га), які надаються гр. Бондарчук Валентині Йосипівні і розташовані діл. №1-2 с. Дубище провул. Миру,5; діл. № 3 – с. Дубище вул. Миру, Житомирської області Чуднівського району, Чуднівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну  документацію  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною  площею  0,8409га (для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01.) – 0,25га, для ведення особистого селянського       господарства            (01.03.)        – 0,5909га), які надаються гр. Бондарчук Валентині Йосипівні і розташовані діл. №1-2 с. Дубище провул. Миру, 5; діл. №3 – с. Дубище вул. Миру Житомирської області Чуднівського району.

2. Передати у власність гр. Бондарчук Валентині Йосипівні земельну ділянку загальною площею 0,2500га., кадастровий номер 1825882401:01:002:0430 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01), яка розташована за адресою с. Дубище  провул. Миру, 5  Житомирської області Чуднівського району.

3. Передати у власність гр. Бондарчук Валентині Йосипівні  земельну ділянку загальною площею 0,2847га,  кадастровий номер 1825882401:01:002:0431 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою с.Дубище провул. Миру, 5 Житомирської області Чуднівського району.

4. Передати у власність гр. Бондарчук Валентині Йосипівні  земельну ділянку загальною площею 0,3062га,  кадастровий номер 1825882401:01:001:0221 для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою с.Дубище вул. Миру Житомирської області Чуднівського району.

В.о. міського голови                                                                          Г.С.ВЕРБЕЛЬЧУК