Про   затвердження  технічної  документації із  землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва зпередачею  їх у власність гр. Лахманову С.А.

Житомирськоїобласті

восьма сесія                                                                                              VII скликання

______________________                                                                                    №

Про   затвердження  технічної  документації

із  землеустрою   щодо встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості)

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва зпередачею  їх у власність

гр. Лахманову С.А.

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве  самоврядування в Україні”,  ст. 89, 118, 121, 186 Земельного кодексу України,  ст.25, 27 Закону України «Про землеустрій», розглянувши  технічну  документацію  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною  площею 2,0115га (пай №453 – 1,4237 га (рілля); пай №82 – 0,5878 га (пасовище) (для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01.)), на замовлення  гр. Лахманова Сергія Андрійовича та розташовані на території Дубищенського старостинського округу,Чуднівської міської ради Чуднівського  району,Житомирської області,  Чуднівська  міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну  документацію  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)  загальною  площею 2,0115 га (пай №453 – 1,4237 га (рілля); пай №82 – 0,5878 га (пасовище) (для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01.)), на замовлення  гр. Лахманова Сергія Андрійовича та розташовані на території Дубищенського  старостинського округу, Чуднівської міської ради Чуднівського  району, Житомирської області.

2. Передати у власність гр. Лахманову Сергію Андрійовичу земельні ділянки:

-площею 0,5878 га, кадастровий номер 1825882400:03:000:1103 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01.), яка розташована на території Дубищенського старостинського округу, Чуднівського району, Житомирської області.

- площею 1,4237 га, кадастровий номер 1825882400:04:000:0666 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01.), яка розташована на території Дубищенського старостинського округу, Чуднівського району, Житомирської області.

В.о. міського голови                                                                            Г.С.ВЕРБЕЛЬЧУК