Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі та передачу їх у власність гр. Грабовському І.О.

15.03.19

                                                                                                        ПРОЕКТ

 

У К Р А Ї Н А

Чуднівська   міська   рада

Житомирської    області

 

Р І Ш Е Н Н Я

Третя   сесія                                                                           УII  скликання

 

від                      2019 року                    №

 

Про   затвердження  технічної  документації

із  землеустрою   щодо встановлення

меж земельних ділянок  в натурі  та

передачу  їх у власність  гр. Грабовському І.О.

 

Розглянувши  технічну  документацію  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,1000га (для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01.) – 0,1000га; яка надається гр. Грабовському Ігорю Олеговичу та розташована в м. Чуднів вулиця Сонячна,5 на території Чуднівської міської ради Чуднівського району Житомирської області,  відповідно до п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве  самоврядування в Україні”,  ст. 118, 121, 186 Земельного кодексу України,  ст..25,27 Закону України «Про землеустрій»,  Чуднівська   міська     рада  

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити технічну  документацію  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,1000га (для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01.) – 0,1000га; яка надається гр. Грабовському Ігорю Олеговичу та розташована в м. Чуднів вулиця Сонячна,5   на території Чуднівської міської ради Чуднівського району Житомирської області.

 

2. Передати у власність гр. Грабовському Ігорю Олеговичу земельну ділянку загальною площею 0,1000га., яка розташована за адресою м.Чуднів вулиця Сонячна,5 кадастровий номер 1825855100:01:002:1055 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01).

 

       В.о. міського  голови                                             Г.С.Вербельчук

 

Підготувала: