Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність гр. Кільніцькій В.І.

07.10.2019

 

У К Р А Ї Н А

Чуднівська міська рада

Житомирської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

восьма сесія                                                                                              VII скликання

 

_______________                                                                                            №

 

 

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для будівництва та обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

та передачі її у власність гр. Кільніцькій В.І.

 

 

            Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12,33,40,116,118,121,123,186, п.1. розділу Х Перехідних положень Земельного Кодексу України, розглянувши звернення гр. Кільніцької Віри Іванівни про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,1000 га для послідуючої передачі її у власність, що знаходиться за адресою: с. Дідківці, вул. Гагаріна, б/н, Чуднівського району, Житомирської області, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,1000 га для послідуючої передачі її у власність  гр. Кільніцькій Вірі Іванівні, яка знаходиться за адресою: с. Дідківці, вул. Гагаріна, б/н, Чуднівського району, Житомирської області у зв’язку з відсутністю генерального плану населеного пункту та іншої містобудівної документації (ст. 118, 123 Земельного кодексу України) та уразі відсутності плану зонування або детального плану території, забороняється передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб (ч.3 ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

        2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища міської ради.

 

 

В.о. міського голови                                                                                Г.ВЕРБЕЛЬЧУК