Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у власність гр. Акуліч Т.П.

03.05.2019

                                                                                                                        

                                                                  У К Р А Ї Н А

                                                     Чуднівська міська рада                                         проект

Житомирської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

четверта   сесія                                                                                                    VII скликання

 

 

_________________________                                                                                 №

 

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для передачі її у

власність гр. Акуліч Т.П.

 

            Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12,33,40,116,118,121,186, п.1. розділу Х Перехідних положень Земельного Кодексу України, розглянувши звернення гр. Акуліч Тетяни Петрівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для послідуючої передачі у власність, Чуднівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. 1.  Надати гр. Акуліч Тетяні Петрівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,02га в тому числі 0,02га для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в м. Чуднів вул. Набережна,б/н на території  Чуднівської міської ради.

2. Гр. Акуліч Т.П. заключити договір із землевпорядною організацією, яка має в складі сертифікованих інженерів-землевпорядників, на проведення відповідних робіт із землеустрою.

3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, після реєстрації  її  у Чуднівському відділі Головного управління  Держгеокадастру в Житомирській області,  подати на затвердження сесією Чуднівської міської ради.

 

 

В.о. міського голови                                                                       Г.С.ВЕРБЕЛЬЧУК