Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій з послідую передачею її в оренду ПАТ «ВФ Україна»

07.10.2019

 

У К Р А Ї Н А

Чуднівська міська рада

Житомирської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

восьма сесія                                                                                    VII скликання

 

_______________                                                                                             №

 

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для розміщення та

експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій

з послідую передачею її в оренду

ПАТ «ВФ Україна»

 

         Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12,33,40,116,118,121,186, п.1. розділу Х Перехідних положень Земельного Кодексу України, розглянувши звернення  приватного акціонерного товариства «ВФ Україна» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та

експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій (13.01) із земель громадської та житлової забудови  орієнтовною площею 0,005 га, для послідуючої передачі її в оренду, що знаходиться на території Стовпівського старостинського округу,  Чуднівського району, Житомирської області, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

           1. Надати ПАТ «ВФ Україна» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею     0,005 га  для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій (13.01) із земель громадської та житлової забудови розміщення для послідуючої передачі її в оренду, що знаходиться на території Стовпівського старостинського округу, Чуднівського району, Житомирської області.

            2. ПАТ «ВФ Україна» заключити договір із землевпорядною організацією, яка має в складі сертифікованих інженерів-землевпорядників, на проведення відповідних робіт із землеустрою.

             3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, після реєстрації  її  у Чуднівському відділі Головного управління  Держгеокадастру в Житомирській області,  подати на затвердження сесією Чуднівської міської ради.

 

В.о. міського голови                                                                    Г. ВЕРБЕЛЬЧУК