Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пастушок К.Д.

11.12.2019

Житомирської області

дванадцята сесія                                                                                      VII скликання

_______________                                                                                       №

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для ведення особистого

селянського господарства Пастушок К.Д.

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12,33,40,116,118,121,186, п.1. розділу Х Перехідних положень Земельного Кодексу України, розглянувши звернення гр. Пастушок Катерини Дмитрівни про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності, кадастровий номер 1825884000:01:000:0316, орієнтовною площею 0,8500 га, для послідуючої передачі її у власність, що знаходиться на території Красногірського старостинського округу, Чуднівського району, Житомирської області, враховуючи рекомендації постійних комісій, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати гр. Пастушок Катерині Дмитрівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності, кадастровий номер 1825884000:01:000:0316, орієнтовною площею 0,8500 га, для послідуючої передачі її у власність, що знаходиться на території Красногірського старостинського округу, Чуднівського району, Житомирської області.

2. Гр. Пастушок К.Д. заключити договір із землевпорядною організацією, яка має в складі сертифікованих інженерів-землевпорядників, на проведення відповідних робіт із землеустрою.

3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, після реєстрації  її  у Чуднівському відділі Головного управління  Держгеокадастру в Житомирській області,  подати на затвердження сесією Чуднівської міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

В.о. міського голови                                                                                Сергій Костяков