Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО Вознюку О.М.

10.10.2019

 

У К Р А Ї Н А

Чуднівська міська рада

Житомирської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

восьма сесія                                                                                              VII скликання

 

_______________                                                                                        №

 

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для ведення особистого

селянського господарства учаснику АТО

Вознюку О.М.

 

            Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12,33,40,116,118,121,186, п.1. розділу Х Перехідних положень Земельного Кодексу України, розглянувши звернення гр. Вознюка Олександра Миколайовича про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу, кадастровий номер 1825884000:01:000:0313, орієнтовною площею 1,4608 га, для послідуючої передачі її у власність, що знаходиться на території Красногірського старостинського округу, Чуднівського району, Житомирської області, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

              1. Надати гр. Вознюку Олександру Миколайовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу, кадастровий номер 1825884000:01:000:0313, орієнтовною площею 1,4608 га, що знаходиться на території Красногірського старостинського округу, Чуднівського району,  Житомирської області

            2. Гр. Вознюку О.М. заключити договір із землевпорядною організацією, яка має в складі сертифікованих інженерів-землевпорядників, на проведення відповідних робіт із землеустрою.

             3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, після реєстрації  її  у Чуднівському відділі Головного управління  Держгеокадастру в Житомирській області,  подати на затвердження сесією Чуднівської міської ради.

 

 

В.о. міського голови                                                                                Г.ВЕРБЕЛЬЧУК