Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації  земельних ділянок сільськогосподарського призначення під нежитловими приміщеннями ПА «Грант»

Житомирської області

восьма сесія                                                                                    VII скликання

_______________                                                                                  №

Про надання дозволу на розроблення

технічних документацій із землеустрою

щодо інвентаризації  земельних ділянок

сільськогосподарського призначення під

нежитловими приміщеннями ПА «Грант»

Відповідно до ст. 12, 17,122, 183, 184 Земельного кодексу України, ст.26, 35 Закону України «Про землеустрій», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель» від 23 травня 2012 р. № 513, ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», а також звернення ПА «Грант» щодо проведення інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення під нежитловими приміщеннями,  які розташовані в с. Красносілка, с. Ясногірка, Красносільського старостинського округу, Чуднівського району, Житомирської області, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Виготовити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення під нежитловими приміщеннями орієнтовною площею 20,000 га,  які розташовані за адресою с. Красносілка,  Чуднівського району, Житомирської області.

2. Виготовити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення під нежитловими приміщеннями орієнтовною площею 5,000 га,  які розташовані за адресою с. Ясногірка,  Чуднівського району, Житомирської області.

3. Доручити виконавчому комітету Чуднівської міської ради замовити виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільського господарського призначення під нежитловими приміщеннями, яке розташоване за адресою   с. Красносілка, с. Ясногірка, Красносільського старостинського округу, Чуднівського району, Житомирської області.

4. Подати виготовлені технічні документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення під нежитловими приміщеннями на затвердження сесії міської ради згідно чинного законодавства.

4.  Доручити виконавчому комітету Чуднівської міської ради замовити та розробити агрохімічні паспорта проінвентаризованих земельних ділянок  сільськогосподарського призначення під нежитловими приміщеннями.

5. Фінансування робіт з розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення під нежитловими приміщеннями  та розроблення агрохімічних паспортів здійснити за рахунок коштів ПА «Грант» (згідно клопотання  підприємства).

6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

В.о. міського голови                                                                     Г.ВЕРБЕЛЬЧУК