Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення під польовими дорогами

Житомирської області

восьма сесія                                                                                    VII скликання

_______________                                                                                     №

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земель комунальної

власності сільськогосподарського призначення

під польовими дорогами

Відповідно до ст. 12, 17,122, 183, 184 Земельного кодексу України, ст.26, 35 Закону України «Про землеустрій», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель» від 23 травня 2012 р. № 513, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також звернення ТОВ СП «Нібулон» щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення під польовими дорогами на території Тютюнниківського старостинського округу, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати Чуднівській міській раді дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення під польовими дорогами орієнтовною площею 11,656 га, які розташовані на території Тютюнниківського старостинського округу, Чуднівського району, Житомирської області.

2. Доручити виконавчому комітету Чуднівської міської ради замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності сільського господарського призначення під польовими дорогами, які розташовані на території Тютюнниківського старостинського округу, Чуднівського району, Житомирської області.

3. Подати виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення під польовими дорогами на затвердження сесії міської ради згідно чинного законодавства.

4.  Доручити виконавчому комітету Чуднівської міської ради замовити та розробити агрохімічний паспорт проінвентаризованих земель комунальної власності сільськогосподарського призначення під польовими дорогами.

5. Фінансування робіт з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення під польовими дорогами  та розроблення агрохімічного паспорту здійснити за рахунок коштів              ТОВ СП «Нібулон» (згідно клопотання підприємства).

6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

В.о. міського голови                                                                     Г.ВЕРБЕЛЬЧУК