Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під нежитловими приміщеннями Наумчуку В.Д.

Житомирської області

восьма сесія                                                                                    VII скликання

_______________                                                                                  №

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земель сільськогосподарського

призначення під нежитловими приміщеннями Наумчуку В.Д.

Відповідно до ст. 12, 17,122, 183, 184 Земельного кодексу України, ст.26, 35 Закону України «Про землеустрій», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель» від 23 травня 2012 р. № 513, ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», а також звернення Наумчука Василя Дмитровича щодо проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під нежитловими приміщеннями, які розташовані за адресою с. Дубище, вул. Миру, 70-Д  та 70-Є, Чуднівського району, Житомирської області, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Виготовити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під нежитловими приміщеннями орієнтовною площею 1,500 га, які розташовані за адресою с. Дубище, вул. Миру, 70-Д та 70-Є, Чуднівського району, Житомирської області.

2. Доручити виконавчому комітету Чуднівської міської ради замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільського господарського призначення під нежитловим приміщенням, яке розташоване за адресою с. Дубище, вул. Миру, 70-Д  та 70-Є, Чуднівського району, Житомирської області.

3. Подати виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під нежитловим приміщенням на затвердження сесії міської ради згідно чинного законодавства.

4.  Доручити виконавчому комітету Чуднівської міської ради замовити та розробити агрохімічний паспорт проінвентаризованих земель сільськогосподарського призначення під нежитловим приміщенням.

5. Фінансування робіт з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під нежитловим приміщенням  та розроблення агрохімічного паспорту здійснити за рахунок коштів Наумчука Василя Дмитровича (згідно клопотання громадянина).

6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

В.о. міського голови                                                                     Г.ВЕРБЕЛЬЧУК