Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для передачі їх у власність гр. Безверхому І.Л.

15.03.2019

 

                                                                                                          ПРОЕКТ

 

У К Р А Ї Н А

Чуднівська   міська   рада

Житомирської    області

 

Р І Ш Е Н Н Я

Третя   сесія                                                                       УII  скликання

 

від                 2019 року                         №

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельних ділянок

в натурі для передачі їх у власність

гр. Безверхому І.Л.

Розглянувши звернення про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для послідуючої передачі їх у власність гр. Безверхому Ігорю Леонідовичу, відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..12,33,40,116,118,121,186, п.1. розділу Х Перехідних положень Земельного Кодексу України, ст.1,2 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»,Чуднівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати гр. Безверхому Ігорю Леонідовичу дозвіл на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території Дубищенського старостинського округу Чуднівської міської ради. Земельна ділянка № 295 площею 3,4317 га  (рілля) та № 507 площею 0,3234 га (пасовище) взамін   сертифіката на право  на земельну частку ( пай ) серія ЖТ 0201050 реформованого КСП ім. Димитрова, який успадкований ним від  Безверхої Людмили Василівни  на підставі свідоцтва про право на спадщину за законом серія ННО № 115133 від 10.01. 2019 року. 

2.   Гр. Безверхому І.Л. укласти договір із землевпорядною організацією, яка має в складі сертифікованих інженерів-землевпорядників, на проведення відповідних робіт із землеустрою.

3. Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення в натурі  (на місцевості)  меж земельних ділянок, після реєстрації земельних ділянок у Чуднівському відділі Головного управління  Держгеокадастру в Житомирській області,  подати на затвердження сесією Чуднівської міської ради.

 

                  В.о. міського голови                        Г.С.Вербельчук