Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі їх у власність гр. Китовській Т.П.

03.05.2019

проект

Житомирської області

четверта   сесія                                                                                                    VII скликання

________________                                                                                                              №

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельних ділянок в натурі (на місцевості)

для передачі їх у власність гр. Китовській Т.П.

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12,33,40,116,118,121,186, п.1. розділу Х Перехідних положень Земельного Кодексу України, розглянувши звернення про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для послідуючої передачі їх у власність гр. Китовській Тамарі Петрівні, Чуднівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати гр. Китовській Тамарі Петрівні дозвіл на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,6500га в тому числі 0,2500га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована в с. Дриглів вул. Чуднівська,11 та 0,40га для ведення особистого селянського господарства, в тому числі:

- 0,15га, яка розташована в с. Дриглів вул. Чуднівська,11;

-  0,25га, яка розташована в с. Дриглів вул. Чуднівська б\н.

2. Гр. Китовській Т.П. заключити договір із землевпорядною організацією, яка має в складі сертифікованих інженерів-землевпорядників, на проведення відповідних робіт із землеустрою.

3. Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення в натурі  (на місцевості)  меж земельних ділянок, після реєстрації у Чуднівському відділі Головного управління  Держгеокадастру в Житомирській області,  подати на затвердження сесією Чуднівської міської ради.

В.о. міського голови                                                                          Г.С.ВЕРБЕЛЬЧУК