Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з передачею її у власність гр. Бинидю

04.10.2019

 

У К Р А Ї Н А

Чуднівська міська рада

Житомирськоїобласті

           

Р І Ш Е Н Н Я

 

восьма сесія                                                                                              VII скликання

 

_____________                                                                                                      №

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустроющодо

встановлення (відновлення) меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості)для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

з передачею її у власність гр. Бинидюку А.В.

 

            Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12,33,40,116,118,121,186, п.1. розділу Х Перехідних положень Земельного Кодексу України, розглянувши звернення гр. Бинидюка Андрія Володимировича щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)орієнтовною площею 3,21 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай), свідоцтво про право на спадщину за заповітом, серія ННХ 217241 від 17.07.2019 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

             1. Надати гр. Бинидюку Андрію Володимировичу дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 3,21 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай), розташованих на території Дриглівського старостинського округу, Чуднівського району, Житомирської області для послідуючої передачі їх у власність.

            2. Гр. Бинидюку А.В. заключити договір із землевпорядною організацією, яка має в складі сертифікованих інженерів-землевпорядників, на проведення відповідних робіт із землеустрою.

            3. Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), після реєстрації у Чуднівському відділі Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області,  подати на затвердження сесією Чуднівської міської ради.

 

 

В.о. міського голови                                                                            Г.С.ВЕРБЕЛЬЧУК