Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)длябудівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд з передаче

07.10.2019

 

У К Р А Ї Н А

Чуднівська міська рада

Житомирської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

восьма сесія                                                                                             VII скликання

 

_________________________                                                                      №

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустроющодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості)длябудівництва та обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

з передачею її у власність гр. Дехтярьовій Л.В.

 

 

            Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12,33,40,116,118,121,186, п.1. розділу Х Перехідних положень Земельного Кодексу України, розглянувши звернення гр. Дехтярьової Любові Віталіївни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянкив натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд для послідуючої передачі її у власність, що знаходитьсяза адресою: м. Чуднів, вул. Космонавтів, 2, Чуднівського району, Житомирської області, а також свідоцтво про право на спадщину, серія ННЕ 351487 від 25.05.2019 р. та витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 25.05.2019 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

              1. Надати гр. Дехтярьовій Любові Віталіївні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд для послідуючої передачі її у власність, що знаходиться за адресою:           м. Чуднів, вул. Космонавтів, 2, Чуднівського району, Житомирської області.

              2. Гр. Дехтярьовій Л.В. заключити договір із землевпорядною організацією, яка має в складі сертифікованих інженерів-землевпорядників, на проведення відповідних робіт із землеустрою.

              3. Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), після реєстрації у Чуднівському відділі Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області,  подати на затвердження сесією Чуднівської міської ради.

 

 

В.о. міського голови                                                                            Г.С.ВЕРБЕЛЬЧУК