Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Про надання в оренду приміщення та встановлення орендної плати відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради для розміщення школи мистецтв

07.10.2019

 

ЧУДНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

восьма сесія                                                                         VII  скликання

 

____________________                                                               № _________

 

Про надання в оренду приміщення

та встановлення орендної плати

відділу культури, молоді та спорту Чуднівської

міської ради для розміщення школи мистецтв

 

Відповідно до ст.ст. 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись п. 2.12 додатку 1 (Порядок проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності Чуднівської міської ради), затверджене рішенням 8 сесії Чуднівської міської ради 7 скликання від __.10.2019 року № ___ та п. 10 Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є власністю територіальної громади міста та пропорції її розподілу, затверджене рішенням 17 сесії Чуднівської міської ради 7 скликання від 11.07.2018 року № 346, враховуючи рекомендації робочої групи з питань використання майна міської ради від 21.10.2019 року (протокол № 10) та постійної комісії міської ради з питань бюджету та комунальної власності, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати в оренду, відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради, частину приміщення, площею 632,95 м2, за адресою: м. Чуднів, вул. Соборна, 1, для розміщення школи мистецтв Чуднівської міської ради, терміном на 2 роки 11 місяців.

 

2. Встановити орендну плату відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради за оренду приміщення площею 632,95 м2, за адресою: м. Чуднів, вул. Соборна, 1, для розміщення школи мистецтв Чуднівської міської ради у розмірі 1 грн. на рік (без ПДВ) на весь період оренди.

3. В.о. міського голови укласти договір оренди, з відділом культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради на оренду приміщення площею 632,95 м2, за адресою: м. Чуднів, вул. Соборна, 1, для розміщення школи мистецтв Чуднівської міської ради, терміном на 2 роки 11 місяців з орендною платою у розмірі 1 грн. на рік (без ПДВ) на весь період оренди.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

В.о. міського голови                                                  Галина ВЕРБЕЛЬЧУК