Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Про прийняття земельних ділянок  державної власності у комунальну власність

12.07.2019

    

                                                            Описание: ГЕРБ                                          

У К Р А Ї Н А

                                              Чуднівська  міська   рада

Житомирської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

шоста   сесія                                                                                         VII скликання

 

__________________                                                                                        №

 

Про прийняття земельних ділянок  державної власності у комунальну власність

 

Керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до  статей 151, 83, 117, 122  та 125  Земельного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», враховуючи  наказ Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області від 18.06.2019р           №6-1769/14-19-СГ «Про передачу земельної ділянки державної власності у комунальну власність»  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Прийняти у комунальну власність  земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1475,4393 га,  які розташовані за межами населених пунктів Чуднівської міської ради  Чуднівського району Житомирської області, згідно з актом приймання-передачі земельної ділянки від 18.06.2019 року та додатками до нього.   

            

          2. Зареєструвати за Чуднівською міською радою Чуднівського району Житомирської області  право комунальної власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, згідно п.1 даного рішення, відповідно до вимог Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

 

              3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

 

В.о. міського голови                                                     Г.С.ВЕРБЕЛЬЧУК