Про розгляд звернення щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачі її у власність Лозінській Т.Є.

11.12.2019

Житомирської області

дванадцята сесія                                                                                      VII скликання

_______________                                                                                       №

Про розгляд звернення щодо надання дозволу

на розроблення проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки для ведення

особистого селянського господарства та

передачі її у власність Лозінській Т.Є.

.

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12,33,40,116,118,121,186, п.1. розділу Х Перехідних положень Земельного Кодексу України, розглянувши звернення гр. Лозінської Тетяни Євгенівни про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу орієнтовною площею 0,2000 га, кадастровий номер 1825884000:01:000:0316 для послідуючої передачі її у власність, що знаходиться на території Красногірського старостинського округу, Чуднівського району, Житомирської області, враховуючи рекомендації постійних комісій, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу гр. Лозінській Тетяні Євгенівні, орієнтовною площею 0,2000 га, кадастровий номер 1825884000:01:000:0316, що знаходиться на території Красногірського старостинського округу, Чуднівського району, Житомирської області у зв'язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку (п.7 ст. 118 Земельного Кодексу України).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

В.о. міського голови                                                                                Сергій Костяков