Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Про розгляд звернення щодо надання погодження на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності учаснику АТО ООС Огородніку І.К.                

11.12.2019

 

У К Р А Ї Н А

Чуднівська міська рада

Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

дванадцята сесія                                                                                        VII скликання

________________                                                                                        №

Про розгляд звернення щодо надання погодження

на розроблення проекту із землеустрою щодо

відведення земельної ділянки  для ведення особистого

селянського господарства із земель державної власності

учаснику АТО ООС Огородніку І.К.

                           

 Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні,  розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 року № 60-р. "Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад", пункти 6,7 ст.118 Земельного Кодексу України, розглянувши звернення гр. Огородніка Ігора Костянтиновича про надання погодження на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель держаної власності площею 2,000 га, враховуючи рекомендації постійних комісій з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, порядку і прав людини, міська рада

       ВИРІШИЛА:

 

     1. Відмовити у наданні погодження гр. Огородніку Ігору Костянтиновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності площею      2,0000 га, адже неможливо визначити (відповідність) місця розташування об'єкта (земельної ділянки) у зв'язку з ненаданням графічного матеріалу, на якому зазначено бажане місце розташування земельної ділянки (пункти 6,7 ст.118 Земельного Кодексу України).

      2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

 

 В.о. міського голови                                                                                Сергій  Костяков