Про визнання такими, що втратили чинність, рішеньЧуднівської міської ради

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

ЧУДНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

восьма сесія                                                      VII  скликання

2019                                                                                             №

Про визнання такими, що втратили чинність,

рішеньЧуднівської міської ради

Відповідно доЗакону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради,з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства,міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Чуднівської міської радидвадцять сьомої сесії VI скликання від 31 січня 2014 року № 449 «Про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів».

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Чуднівської міської ради третьої сесії VII скликання від 09 квітня 2019 року № 67 «Про затвердження Правил благоустрою та дотримання тиші на території населених пунктів Чуднівської міської ради».

3. Оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Чуднівської міської ради та в газеті «Чуднівська Фортеця».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, діяльності житлово-комунального господарства.

В.о. міського голови                                                           Г.С.ВЕРБЕЛЬЧУК